Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dneska jsou čerti a mě neodnesli do pekla, sakra, já se tak těšila XD

5. 12. 2008

5.12.2008

 

Dneska jsou čerti a já s očkáváním že si mě odnesou a ono prd, oni se u nás ani nezastavili. Ani nevíte jak jsem z toho tak zklamaná. Jo sice jsem dostala nadílku, ale já chtěla do pekla se ohřát. Možná bych tam chytla i nějakou tu fantazii a mohla bych pokračovat ve psaní svých povídek, přiznam se mam napsanej kousek ke kažné své povídce, ale nevim jak to rozvinout, což mě mrzí....:'-(

 

Byla jsem totiž 4 dny doma, nemocná, abych to upřesnila a tak jsem nelenila a psala a psala a řikala jsem už psala? :D.

 

Při psaní povídek jsem se ještě koukala na Lenssen a spol. Miluju ten serial. Jen škoda že ho dávají jen dopoledně a to jen ve všedních dnech.

*kouká se na ohňostroj* Venku lítaj rachjtle a jenom já musim dřepět doma :(, ale zítra si to vynahradim, u nás na vesnici je ohňstroj a myslim že bude i rozsvícení vánočního stromečku. Jinak taky doufam že tam budou trhy abych tam mohla něco koupit *ještě není úplně zdravá, nákupy přímo nesnáší*. Třeba nějakou ozdobu nebo tak, nwm. (Radši).

 

Jen doufam že tam budu bez dohledu, třeba kdyby tam ty trhy fakt byli tak bych mohla dokoupit nějaké dárky atd.. *Má koupenej jenom jeden*.

 

Koukam se na černé nebe  a  posloucham jak z okolí kňičí psy jak se bojej. Náš pes se bojí taky a nepochybuju o tom že se někde klepe pod stolem klepat se strachy. Já petardy nepouštím, teda ne v blízkosti našeho domu, ale ani jsem v tom nenašla nějaké zalíbení. Když jsem byla menší tak vim že jsme je pouštěli, ale už ne! Rodiče doufaj že -já a brachové- jsme dostali rozum.

 

K tomuhle rozum máme, ale k jiným věcim ne :D. Vímě že Daneček se bojí a tak ho nechcem traumatizovat. Je to přeci starý pán (pes).

 

To že stárně je poznat na jeho chování :( je mrzutý, co si pamatuji za svého mládí (Tak před pěti lety) byl hravý a byla s nim sranda, tedy ta snim je pořád, ale už si nenechá líbit některé věci líbit. Např: Když byl mladší tak když jsme si pod něj dali nohy (aby nás zahřál) tak nic nedělal jen ležel a teď by nám je s radostí sežral.

Trochu mě to trápí, ale zvykam si. Je to můj miláček, nikomu ho nedam=p.

 

Ikdyž někdy ho mam chuť zabít, to jeho couraní sem, tam, jednou je to ven, pak zase dovnitř a pak na balkon a zase se to opakuje, to bych ho někdy nejraději kopla. Nebo když mi sežere MOJÍ čokoládu, to jsem nepříčetná...Jí mam u sebe na stole, jdu třeba na WC vrátim se a čokoláda v tahu, vidim jen Dana jak se olizuje.To nasere.

 

Tak aby jsme nezůstali u mého psa tak vám povim jedno tajemství, ještě si něj vzpomenout....Eee....Sakra...Sakra...Já si nemůžu vzpoměnout....No tak....Lusio mysli....Ono tě to nezabije když jednou použiješ mozek..... No tak asi jj, jsem se přepočítala.... Heh, sakra....Tak nic no....Škoda. A já se těšila že vám to řeknu.

Ale jen co si vzpomenu tak vám to sem napíšu...

 

Já už nebudu dál otravovat, tak se mějte pápápápápá...Já jdu psát povídky....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

T_T

(Lusia, 6. 12. 2008 20:06)

Ach... Bílá čokoláda blééé, u nás v rodině jí někdo nejí. My máme rádi mléčnou.... A to uhlí jsem čekala taky :) ale ono nic :(. škoda. Ani bráchové nedostali uhlí. Ani nevíš jak jsem doma fňukala když čerti nepřišli.... Sice ta nadílka byla, ale čerti jsou nejvíc :D si pamatuju když jsem byla malá tak jsem se jich děsně bála, ale už ne =D

xD........xD

(Broskynka;, 6. 12. 2008 12:29)

hihihi... no aj ja som sa tešila že dostanem varechu a uhlie (aby sme mali čím kúriť a ono nič T_T) Dostala som síce nejakú čokoládku ale aj tak bola na H***o bo ja mám najradšej extra horkú najlepšie takú 70 percentnú a ja som dostala bielu T_T ... P.S pozdravuj svojho psa... Ja mám kocúra a je psychycki narušený (teraz hovorím smrteľne vážne bo sme ho dali skoro od mamy tak mu z toho hrablo a strašne do ľudí slintá... No rmálne príde ku mne skočí na mňa a začne do mňa mojich vecí slintať... brrr... vždy som celá mokrá... blázon ale ako hovorí oco úplne sa hodí do našej rodinky xD... som sa rozkecala heh...

P.S nechcem vidieť tie preklepy xD