Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.kapitola- Oddej se vášni

7. 12. 2008

Rick O´Connell  seděl v ložnici na posteli a přemýšlel.

Jeho syn je v pořádku a snad už v bezpečí. Chyběla mu Eve, miloval jí, tohle se nemělo stát. Ikdyž teď měl pocit že láska k Eve pomalu mizí.

Ten parchant Imhotep, nenáviděl ho a i..... Ach, nerad si to přiznával, ale dokonce ho i miloval. Vždycky si myslel že jde k člověku cítit jen jeden cit, asi se spletl.

 Miloval ho i nenáviděl. Zvláštní. Už mi vážně přeskočilo, jak můžu milovat tu mumii? Vždyť je to nesmysl. Prolétlo mu hlavou a pozoroval zeď před sebou ani si nevšiml že se otevřely dveře.

Imhotep vešel do vnitř, podíval se na svého milence který vypadal že těžce přemýšlí. Přišel k němu a dotkl se jeho ramene. Rick sebou polekaně šklubl. Podíval se na mumii a ušklíbl se.

 Zvedl se a podíval se mu do očí. Imhotep měl v očích zvláštní odlesk. Odlesk který už viděl když se sním.... Když se sním miloval.

Imhotep ho donutil aby si lehl a sám se položil na něj. ,,Ne, nech toho'' bránil se, ikdyž mu to bylo příjemné. Bože, co to semnou dělá? Hlasitě zasténal když se Imhotepova ruka dostala k jeho klínu. Imhotep ho začla vyslékat.

Sténal jak smyslů zbavený. Tohle bylo na něj moc. Imhotep ho mučil, ano, svými doteky.

Imhotep ho políbil na krk a pomalu svými rty klouzal na jeho hruď. Rick sténal ještě více. Měl pocit že každou chvíli vybuchne. ,,Seš nádherný Ricku''zaslech šeptání.

,,Oddej se té vášni, ikdyž jak tak koukam tak ses už oddal'' Rick se na něj zamračil a chtěl ho praštit. ,,Imbecile!''Zakřičel na něj a pokoušel se ho ze sebe schodit.

,,Nebraň se! Nemá to smysl'' zašeptal mu Imhotep do ucha. Rick se opět uvolnil a nechal mumii aby si snim dělala co chtěla. Líbolo se mu to, to nemohl popřít, tak proč se tomu bránit? Imhotep stejně věděl že se mu to líbí, tomu těžko něco zatají.

Vykřikl. Začal ještě hlasitěji sténat. Imhotep své rty obkroužil kolem Rickova mužství. Jemně sál a dokonce i kousal. Rick už nesténal, křičel, křičel slastí.

Jestli přežije tohle tak už všechno. s výkřikem se udělal Imhotepovi do úst. Hlasitě oddechoval a jen ležel byl unavený.

Imhotep si toho dobče všiml a tak ho přikryl. ,,Dobrou noc'' zašeptal mu do ucha.

Byl vzrušený až to bolelo, ale Rick byl přednější. Šel do koupelny kde si ulevil myšlenkou na (překvapivě......xD) Ricka....

_____________________________

Alex se probudil a rozhlížel se po prostorné ložnici, chvilku mu trvalo než si uvědomil kde je. Byl rád že už není u té čarodejnice a u toho perverzního mizery.

Je už v bezbečí, no, v nezbečí, dalo by se to tak říct.

 Pokuď tu není žádná nadržená mumie která by si chtěla užít s mladym tělem. Povdechl si. Koukl se z velkého okna. To je ještě noc? podivil se a zvedl se z postele.

 Otevčel balkonové dveře a vyšel na terasu. Sedl si do křela, koukl se na nebe. Hvězdy zářily. Byl to nádherný pohled.

Noc je teplá a tak se nebál nachladnutí, jako v Anglii.

Začal opět pociťovat únavu a tak se rozhodl jít si zase lehnout.....

_______________________________

Eve byla strachy bez sebe, jak už je to dlouho ce hledají jejího syna? Týden? Ne! Dva týdny. Nesnášela bezradnost, tím se nakazila od.... Od Ricka, svého manžela.

Rozplakala se. Bylo toho na ní moc, Nespala a pořád se trápila. Manžel jí ''opustil'' a jejich syna pravděpodobně někdo unes.

Má ještě smysl řít? Všechno se mi hroutí, dokonce i Jonathan mě opustll, ten zrádce. V duchu nadávala. Šla do kuchyně kde vzala ten nejostřejší nůž a......

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

díky

(Red, 13. 12. 2008 17:17)

jj moc děkuju

Red...

(Lusia, 12. 12. 2008 18:59)

Myslim žee mi psala do povídek na přání, pokusim se, ale bude to tak za měsíc ju? :)

...

(Red, 12. 12. 2008 16:33)

super =) já sem se jen chtěla zeptat jestli bys nenapsala prosím nějakou shoujo ai nebo yuri povídku byla bych moc ráda

www.m-a-y.wgz.cz

(May Darrellová (Tvoje SB), 9. 12. 2008 17:39)

Ahojky Lusio,
kapitolka byla opravdu nádherný, ikdyž tam byly chyba, tak se to rozvíjí slušně:)
Moci se těším na další kapitolku ;-)