Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.kapitola- Nauč se mě milovat

16. 11. 2008

***

Byl večer.Slunce,které celý den svítilo a hřálo se schovalo a na zem vykoukl měsíc.I malé hvězdy poctili naši zem přítomností.

Rick O´Connel stál u francouzkého okna a díval se ven.Večeře dávno byla a teď čekal na dialog mezi ním a Imhotepem.Jaká ironie života.Bude si povídat s mužem,který je už dávno mrtvý.Kdyby mu někdo před 3rokama řekl,že ho unese mumie,že si s ní bude povídat vysmál by se mu do tváře.A teď?Už se nemůže vysmívat...

,,Ťuk,Ťuk..."

Rick se neotáčel,věděl kdo to je.Jak rád by tuhle chvíli odložil,ale nemohl.

Dveře se s vrznutím otevřeli a po chvilce zavřely.

Rickovi to připadalo jako věčnost.

Někdo vešel.Konkrétní osoba vešla.

Rick slyšel jak si muž sedl do křesla ke stolu.Pomalu se otočil a střetl se s pohledem Imhotepa.Přešel k židli a sedl si.Ruce položil na stůl a propletl je.

,,Tak?"povytáhl obočí.

,,Co chceš vědět?"otázka byla odpovězena otázkou.Rick se zamračil,,Milujete přeci tu holku hm...myslím,že se jmenuje Anak-su-amun."

,,Pokud vím,tak si sám viděl,že ona mě ne...a já už ji také nemiluji.",,A koho tedy?"zeptal se Rick opatrně.,,Tebe!"

,,To je nesmysl."zakroutil hlavou.

,,Proč myslíš?",,Vy mě nemůžete milovat.Jak jste si jistý,že já vaši lásku oplácím?"

,,Teď ne,ale potom ano."Rick se zasmál.

Imhotep se usmál.

,,Jste blázen."rozhodil rukama Rick.

Imhotep přešel k Rickovi.Sedl si mu na klín a nahnul se mu k uchu.Rick v okamžiku ztuhl.

,,Jsem blázen,protože miluji?Jsem blázen,protože chci být milován?Jsem blázen,protože mě někdo přestal milovat?"zašeptal mu do ucha Imhotep.,,Ne!"odpověděl přiškrceným hlasem Rick.,,Tak vidíš."foukl do ucha Imhotep Rickovi.

,,Víš...když jsem tě uviděl prvně,tak jsi mě přitahoval."zapředl mu do ucha.Imhotep si stoupl a hned si na Ricka znovu sedl,ale obkročmo.Pohladil ho po tváři.Znovu foukl,ale tentokrát na jeho čela.Pramínek vlasů,který Rickovi spadl do očí se oddělal.

Rick byl nejistý a nervózní.

,,Chci tě mít u sebe jako přítele,kamaráda...milence!"

,Sakra,on to myslel vážně.´pomyslel si.

Imhotep si všiml,že je Rick nejistý a nervózní a t se mu líbilo.Je ještě více sexy.

Přejel znovu po Rickově tváři.Sjel níž přes bradu,krk až ke kliční kosti.Imhotep se nahnul a políbil ho na jeho kliční kosti.Rick vzdychl.Imhotep se pro sebe usmál a pokračoval.Líbal ho výš.Políbil ho na krk,přisál se chvíli tam zůstal a potom jel zase níž.Na krku Rickovi zůstalo jen znamení od Imhotepa.

Imhotep se narovnal a rozepnul Rickovi pár knoflíčků u košile.Pokračoval až košili rozepnul celou.Přejel rukou po Rickově hrudníku až ke kalhotám.Rick měl zavřený oči a mělce dýchal.Víčka se mu třepala a do židle zarýval nehty,aby nevzdychl podruhé.

Imhotep z něho slezl a vzal ho za ruku.Vytáhl ho na nohy.Rick s překvapením zjistil,že stojí.Najednou se mu podlomila kolena.Místo,aby spadl na zem ho zachytil Imhotep.Vzal ho do náručí a přenesl do postele.Opatrně ho položil.

,,J-já..."

,,Pššš."dal mu Imhotep prst na rty.

Sundal Rickovi košili,rozepnul pásek,knoflík u kalhot a zip.Rick se díval na Imhotepa,když se na něj podíval tázavým pohledem nadzvedl se.Imhotep mu kalhoty sundal zároveň s boxerkami.Mumie se pro sebe usmála,,Jsi nádherný."Rick se pod jeho pohledem začervenal.Imhotep se svlékl tak též,aby nebyl moc pozadu.Rick se podíval na jeho tělo.Byl krásný,to ano.Od slunce měl krásně opálenou postavu.Imhotep rukou přejel po jeho nahé hrudí,Pokračoval přes břicho až k jeho intimním oblastem.Pevně uchopil jeho erekci a jazykem přejel přes jeho žalud.Rick zaklonil hlavu a zavřel oči.Ruce ml roztažené na posteli a zatínal nehty do peřin.Tiše zasténal,když Imhotep vzal celou jeho erekci do úst.Imhotep dával Rickův penis pořád dokola do úst.Po chvilce přestal a jazykem obkroužil jeho žalud.Přejel prstem po jeho délce sem a tam.Rick už dávno ztratil všechnu svoji sebekontrolu.Teď vzdychal a sténal.

Imhotep se usmál ,Je tak rozkošný.´

Ze stolku vzal tubu a rozetřel gel trošku po svých prstech.

,,Počkejte...j-já...t-to..."

,,Pššš...nemluv."ukonejšil ho.

Imhotep roztáhl Rickovi nohy a pomalu strčil jeden prst do jeho zadního otvoru.Rick zalapal po dechu.,,T-to bolí..."Imhotep přidal další a po chvilce ještě jeden.Kroužil v něm.Zajel ještě hloub až se dotkl uvnitř toho slastného místa.Rick se prohnul.Bolest se smíchala se slastí až zbyla pouze slast,vášeň a touha.

,,Bože...Ano..."přirážel proti prstům Rick.Chtěl to a moc.Bylo to zvrhlé,ale krásné.

Imhotep se usmíval.Vytáhl prsty.Rick zabručel.Mumie se zasmála.

,,Jsi netrpělivý chlapec."zasmál se.,,Ano..."

Imhotep nanesl trochu gelu i na svoji už také ztvrdlou erekci.Nadzvedl Ricka a pomal

u začal do něho pronikat.Rick se bolestně nadechl.,,Dýchej."zašeptal Imhotep.Když byl v něm,tak se začal pomalu pohybovat.Bolelo to a fest.

Za chvilku se již dotkl onoho slastného bodu a Rick začal sténat.Imhotep přirážel pomalu,aby mu neublížil.,,Víc...Ach...ano...ještě víc"

Imhotep zrychlil tempo.V pokoji se ozývali slastné vzdechy obou mužů.

Rick už docházel k orgasmu.Nenáviděl Imhotepa a zároveň miloval.Jaká ironie.Už se blížil k vrcholu.Už.

,,Imhotepe!"stačil vykřiknout než ho zaplavila vlna orgasmu.Imhotep vyvrcholil hned po něm.

Svůj penis nehal vyklouznout z jeho těla a zhroutil se vedle Ricka.Oba přikryl peřinou,jen do pasu,protože oba byli zpocení.Rick se přetočil k Imhotepovi a objal ho.Hlavu mu dal na hruď a tiše oddechoval.Imhotep mu dal ruku na záda a začínal usínat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář