Jdi na obsah Jdi na menu
 


OPRAVY A ÚPRAVY!

3. 5. 2009

Dnes jsem si udělala trošku čas a přečetla si po sobě své povídky, život bláznivé holky, apego a la vida, temný anděl a tak dále a je tam spousty chyb a nesrovnalostí v dšji (i když v tom temnym andělovi, jsem psala, že to většinou na sebe nevazovat nebude), ale co jde,když jsem si přečetla některé ty povídky, tak jsem se málem pozvracela nad dějem, chybami a prostě nad vším, hlavně nad svou naivitou, teď už asi chápu, proč moc ty komentáře nepíšete, kapitoly jsou mizerné! A proto chci tento měsíc věnovat na jejich úpravy - Rebeca se změní úplně a bláznivá holka taktéž, postavy zůstanou. Teď bych se chtěla zeptat May, že když budu u toho opravování, tak jestli by nechtěla, abych neopravila její kapitoly k Mumii (chápejte, já můžu opravit, jen co jsem napsala, ale na ty její nemůžu ani sáhnout bez jejího souhlasu), takže celej květen budu věnovat k opravám povídek a myslim, že budu stěží stíhat. (Samozřejmě, SoNP se neruší, už mi chybí jen dvě povídky, tak se těším, až mi přídou :)) Ty příšerné kapitoly smažu, až to budu mít opravené, děkuji za pozornost.

 

VAŠE "MILOVANÁ" LUSIA :D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

www.may-darrell.wgz.cz

(May Darrellová, 3. 5. 2009 17:46)

Ahojky Lusio,
jsem moc ráda, že ses dala do opravování kapitol. Mumii jsem začala opravovat už kdysi, ale zatím má opravených kapitol, však se podívej ke mě... na můj blog ;-)
Co se týče k povídce do SONP, tak tu ti pošlu ve středu, jestli ji to vadi nebude ;-) Vůbec nestíhám a to ani nemluvím o přidávání kapitol na mém blogu (Jak Naruta - yaoi, tak i HP)
Pokud bys chtěla Mumii opravot, bránit ti v tom nebudu, pokud ale chceš, tak si to klidně rozdělíme půl na půl. Však si řekni, já se přizpůsobím ;-)
May