Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kapitola :)

16. 11. 2008

Jen pro začátek, jmenuji se Rebeca Potterová. Je mi 15 let, tedy bude mi 15, v září a žiju se svým otcem. Teďko jsou naštěstí prázdiny, takže žádná škola a ani žádné učení. Jo tomu se řiká život, Já bych se bez té školy i obešla, ale tatík né že prý se musim učit, přesto všichni víme že ne tu školu úplně sral. Už od malička chci být doktorka, nejlepé děcká a nebo veterinářka, jak již poznáváte miluju děti a zvířata. Taky bych se měla popsat jak vypadam co? Mám černé vlasy dlouhé do půl zad, červenými konečky a a taky několik barevných pramínků, barvy už nejdou identifikovat. Jinak mám hnědé oči a jemné rysy v obličeji. Nejsem ani moc vysoká mám 165 cm což jako moc neni. Jsem celkem drobné postavy, to je u mě dosti převapivé, protože jsem nenažraná a ještě k tomu mě sport rozhodmě pane (spíš paní ne? xD) neřiká. Ráda tancuju, třeba hip-hop a nebo ještě líp break-dance (nevim jak se to píše, takže...).

Mám hrozně ráda fantasy knihy a filmy. Jinak taky se mi líbí Lets Dance 1 a 2 a taky Honey. Tak a teď to nejhorší a to je moje povaha, jsem extrémně výbušná, snadno se naseru, takže pánové majzla na mě. Někdy dokážu mile překvapit a jsem hodná celej den, ale to se moc často nestává, třeba tak jednou za rok to ani možná ne. Jsem optimista skoro ze všeho si dělam legraci, tatík si semnou pomalu neví rady, cha se divim že se ze mě nezbláznil. Jsem hodně přátelská a taky mazlivá. A teď překvapení a to je že nesnášim to co vy všichni ostatní milujete a to je (překvapivě) škola.

Já vím určitě mě teď proklínáte že takovou úžasnou věc jako je škola může někdo nenávidět. Tak a na co mam alergii? To je na školu (mě to nepřekvapuje), na práci (též zůstavám v klidu) a na pavouky a kde jaké podobné potvory mam totiž arachnofobii (ehm to nejseš jediná, ikdyž nějakýho hmyzu se nebojim např: pakobylky). Si pamatuju když jsem jednou probudila z pavoukem na polštáři, fůj, ještě teď z toho mám husinu.

Táta ho sice zabil, ale ještě dva měsíce jsem odmítala spát u sebe v pokoji a tak jsem přespávala na gauči v obýváku, zádíčka mě bolely, ale vydržela jsem to, ještě aby jsem přeci ženská, ty vydrží všechno. Ehm všecho kromě pavouka v posteli, toho tam doopravdy mít nemusim. Tak dost, končim téma pavouci nebo se tu ještě počůram strachy. A co teď dělam? No to je jasný, právě se ZASE cpu. Táta kterej sedí vedle mě v kuchyni, to radši bere bez komentáře. Ještě aby ne, to by me naštval.

__________________ VYPRÁVÝ NEZNÁMÁ OSOBA xD_______________________

,,Jamesi, koukej vylezt ztý postele'' ozve se pořádnej ječák, ale z toho si nic nedělejte, to je moje milovaná maminka. Kouknu se na budíka a třeštim oči. Ona se snad zbláznila vždyť je teprve půl sedmý, no to teda ne, já jdu spát. ,,Jimy, vylez z tý postele, dneska jedem do toho Chorvacka a zachvilku má přijet Sirius a Remus z Rodiči a ještě tvůj......'' zbytek slov jsem neslyšel.

Až teďko mi svitlo, jak jsem mohl zapomenput, ty vole já jsem magor (souhlasim). Vylítnu z postele, ale noha se mi zamotala do prostěradla, takže jsem hodil držku.

Mamá překvapená vlítne do mého pokoje, když mě vídí se válet na zemi tak si z toho nic nedělá a jde se zase malovat a co ještě. Brrr neenášim to, máma kvůli tomu vždycky zabere koupelnu na tři hodiny. A co já chudák mám pak dělat, než se bytná vyhrncucuje z tý koupelny. Vymotam se a jdu ke psacímu stolu, kde je kupa dopisů a já znadějí hledam dopis od Lily třeba něco takové ,,Ahoj Jimy, a teprve teď jsem si uvědomila že tě strašně miluju'' ale nic takového jsem nenašel, jenom ,,Ty parchante jeden Potterovskej, to mi už nedáš pokoj ani o těch prázninách?'' No jasně Lily že ti ten pokoj dám a vyvěsím ti do něj svoje fotky. No konečně, máma se odhodlala opustit koupelnu a já z radostí se pouštim do higieny.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

supéééééééééééér

(kimilianka, 31. 7. 2011 22:03)

pání to vypadá fakt dost dobře, je to naprosto úžasný, hlavně rychle pokračuj!!!!!!!!!!!!!

NEje nej nej nej nej......

(MiHaRu, 19. 5. 2009 8:33)

kotéél.. jsem u tohoto měla pěkné výtlemy...xxDDD jen tak dááál!!!!a HONEM!!

Překrásný!!!!!

(Natali, 7. 12. 2008 17:11)

Zupá příběh. Honem další kapitolu